Aranacak Kelime :  

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 0,0000 TL
1 Euro ( € ) : 0,0000 TL
1 Pound ( £ ) : 0,0000 TL

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 121 Kişi
Toplam Tekil : 5.267 Kişi

  Fiyat Listesi

  Gerekli Bilgiler

 
  Satış Sözleşmesi

Lütfen Okuyunuz;

Üye olurken vermiş olduğunuz kişisel iletişim bilgileriniz (ad, soyad, adres, telefon, e-posta vb.) üçüncü şahıs ve kuruluşlarla ticari amaçla paylaşılmaz. Yasal yükümlülükler gereği yetkili kurumlar / makamlar / mahkemeler istediğinde bilgileriniz iletilir. Haber, duyuru, yenilik, indirim, kampanya ve promosyon duyuruları için e-posta adresinizi haber bültenimize kaydetmeniz gerekmektedir.

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
http://www.acvitkozmetikshop.com alışveriş yaparken isterseniz kredi kartınız (Visa, Mastercard) ile ödeme yapabilirsiniz. Aras Kargo ile kapıda Kredi kartınızla tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kart bilgileriniz www.http://www.acvitkozmetikshop.com sitesinde kayıtlı tutulmamaktadır. Bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

Banka havalesi / EFT

Sitemizden Havale ve Eft yoluyla da sipariş verebilirsiniz.
3 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura bilgileri

Dilerseniz, siparişiniz sırasında "fatura" ve "teslimat" için 2 farklı adres belirleyebilirsiniz. Özellikle hediye göndermek istediğiniz zaman, bu uygulama yararlı olacaktır.

Ürünlerin KDV dâhil fiyatları ürün bilgi sayfalarında belirtilmiştir.

Faturanız verdiğiniz bilgilere göre düzenlenip "fatura" adresi olarak belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

http://www.acvitkozmetikshop.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

Fatura, alışveriş sırasında verdiğiniz bilgilere göre düzenlenir. Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası bilgilerinizi mutlaka giriniz.

Teslimat & Kargo
Banka havalesi bilgilerinizin onayı alındıktan sonra, siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargo bedeli ödemezsiniz, bu bedel http://www.acvitkozmetikshop.com tarafından karşılanır. Ücretsiz kargonuz PTT KARGO ve KAPIDA Kredi kartı ile ödemede Aras Kargo ile gönderilir.

http://www.acvitkozmetikshop.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı http://www.acvitkozmetikshop.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur

Teslimat süresi: Kargo firması İstanbul içinde en geç 2 işgünü, İstanbul dışında ise en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır. Kargo sebebiyle oluşan gecikmelerden akvit.net sorumlu tutulamaz.

Teslimat yapılacak kişi: Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile birinci dereceden yakınınıza yapılır.

Hasarlı paket: Teslim alırken paketi kontrol edin, hasar olduğunu görürseniz, paketi kabul etmeyin ve lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun. Tutanağı (212) 540 55 44 numaralı faks numarasından http://www.acvitkozmetikshop.com gönderin ve İletişim linkini tıklayarak hasarla ilgili bir mesaj gönderin.veya tutanağı info@acvit.com.tr adresine mail ediniz. http://www.acvitkozmetikshop.com kargo firması ile görüşerek, paketin hasarsız olarak size tekrar gönderilmesini sağlayacaktır.

Hatalı ve eksik teslimat: Teslim alırken paketi kontrol edin, hatalı veya eksik ürün tespit ederseniz lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun. Bu durumda (212) 540 55 44 numaralı telefondan veya İletişim linkini tıklayarak bize ulaşın. Hatalı veya eksik gönderilen ürün (tedarikçi stoklarında bulunmama hali dışında) adresinize teslim edilir ve kargo bedeli http://www.acvitkozmetikshop.com tarafından karşılanır.

İade: Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.

Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya diğer ödeme şekillerine göre hesaplarına iade edilmesi için akvit.net girişimde bulunur.

Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan akvit.net sorumlu değildir. Söz konusu iade işleminin gerçekleşmesi için iade formunun eksiksiz biçimde doldurulması gerekmektedir. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz.

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir. Ürün kargo esnasında zarar görmüşse teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yetkili kargo tarafından hazırlanan bir raporla birlikte, tarafımıza başvurarak, ürününüzün ücretsiz olarak değişimini gerçekleştirebilirsiniz. 

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
Black Mask &Naturel – Siyah Doğal Cilt ve Yüz Bakım Maskesi

Fiyatı : 79,00 YTL
İndirimli : 73,47 TL

Company : Şifalı Bitkisel Ürünler ve Kozmetik San. Tic. Ltd.Şti
End Date : 05.06.2014
URL : http://www.acvitkozmetikshop.com/
Address : Beşyol Mah. Birlik Cad. No:21 K:2
Telephone : (212) 540 55 44 Faks No :(212) 540 55 44
Email Contact : info@acvit.com.tr
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.